Anasayfa | Tadanlar Anlatsın
Tadanlar Anlatsın

Tadanlar Anlatsın

Huriye İhsan Tanbay – İstanbul
Huriye İhsan Tanbay – İstanbul Bodrum- İstanbul arası bol seyahat ettiğim için yolda atıştırmak için eşim ile atıştırmalıklarınızı denedik ve bayıldık. Bizim yaşımızdaki insanlar için sağlıklı ve lezzetli. Mutlaka diğer ürünlerinize de şans vereceğim. Emeğinize sağlık. Sevgiler.
Yasemin Bilgiç – İstanbul 2 yaşındaki oğlum için çiftlik ürünlerinizden satın alıyorum. Ürünlerinizin doğallığından emin olduğum için güvenle oğluma yediriyorum. Oğlumun peyniri ve yoğurdu bu kadar severek tüketmesi bir anne olarak beni çok mutlu ediyor. Herba Kitchen’a teşekkür ederiz."
Yasemin Bilgiç – İstanbul
İlgi Karaç – Antalya
İlgi Karaç – Antalya Yeğenim bir süredir sizin ürünlerinizi alıyor ve öve öve bitiremiyordu. Bana da, teyze mutlaka denemelisin diyordu. Antalya 'da yaşadığım için denemek mümkün değil diye düşünüyordum. Antalya' ya kargo yollayabileceğinizi öğrenir öğrenmez hemen ekmek ve tarhana ısmarladım. Bayıldımmmm. Yeğenim çok haklıymış. Ekmeklerin ve tarhananın lezzeti enfessss. Artık sürekli müşterinizim. Ellerinize sağlık.
Selin Reyna – İstanbul Ders çalışırken sürekli bir şeyler yemek isteyenlerdenim. Sağlıklı tüketebileceğim atıştırmalıklar ararken Herba Kitchen galeta ve gevreklerine bir şans vermek istedim. Artık her gün çay ve kahvenin yanında atıştırabileceğim, sağlıklı ve lezzetli ürünler bulabildiğim için çok mutluyum. Elinize sağlık.
Selin Reyna – İstanbul
Özge Gezdirici – İstanbul
Özge Gezdirici – İstanbul İlk 3 ay önce sarı buğday ekmeği ile tanıştığım Herba Kitchen’ın ürünlerine bayılıyorum. Ailecek hangi ürününüzü denesek, bir daha başka yerden satın alamıyoruz. 5 yaşındaki yeğenime tarhana çorbanızdan başka çorba içiremedik. Güvenli paketlenmiş kargonuz ile de şu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadık. İstanbul’un göbeğinde bize çiftlik doğallığı sunduğunuz için teşekkürler
Selma Sümbüloğlu – Sivas Ben ekmeklerinizden almıştım hatta biraz da fazla almıştım uzunca bir sürede tükettik. Tadları da hiç değişmedi. Çok güzeldi ekmekler, çok memnun kaldık. Elinize, yüreğinize sağlık... İyi günleriniz, hayırlı işleriniz olsun...
Selma Sümbüloğlu – Sivas
Yeşim Ergun - İstanbul
Yeşim Ergun - İstanbul Bir arkadaşım sayesinde Herba Kitchen ile tanıştım. Ailecek önce sarı ekmeğinin tiryakisi olduk sonra diğer ekmeklerinin! Bizim evde uzun zamandır Herba Kitchen ekmekleri dışında ekmek yenmiyor.
Özcan Can - İstanbul Herba Kitchen'dan ekmek sipariş ettiğimde bir paket çekirdek de geldi. O günden beri çekirdeklerim hep Herba Kitchen'dan! Çekirdeğin sağlıklı olduğunu biliyordum, tatlandırılınca lezzetleri de benzersiz olmuş. Artık, normal çekirdekler bana yavan geliyor.
Özcan Can - İstanbul
Havva Üzmez / İstanbul
Havva Üzmez / İstanbul Gerçek ekşi mayalı ekmeği Herba Kitchen ile tanıdım. Gerçekten tadı çok özel. Üstelik çeşit çeşit; bir gün Tam Tahıllı-Ay Çekirdekli Ekmeğini yiyoruz, bir gün Osmanlı Ekmeğini... Soframızın değişmez lezzeti!
Demet Erdem – İstanbul Evimizden eksik etmiyoruz. Hem sağlıklı hem besleyiciler! Emeğine, ellerine sağlık Ferda!
Demet Erdem – İstanbul
Banu Aydın - İstanbul
Banu Aydın - İstanbul Yıllarca aileme yoğurdun en sağlıklısını, en iyisini yedirmeye çalıştım. Bir ara süzme yoğurt yemeye başladık. Bizim için yoğurt eşittir sorun demek oldu. Herba Kitchen’ın yoğurdunu almaya başladığımdan beri yoğurt sorunumuz çözüldü.
Nergis Saymengü - İstanbul Ferda bu yoğurt işini harika yapıyor. Bize de afiyetle yemek düşüyor!
Nergis Saymengü - İstanbul
Yasemin Boran - İstanbul
Yasemin Boran - İstanbul Sevgili Ferda’nın aylardır çeşitli baharatlarla tatlandırıp denediği ve nihayetinde müthiş karışımlar ile hazırladığı kabak çekirdeklerini yedik, hem de özenle hazırladığı ekmekler eşliğinde... Yaptığı ekmekler gerçekten başarılı! Bu ekmekler ve çekirdekler çok sağlıklı, çok lezzetli...
Sefa Atınç - İstanbul 50 sene geriye götüren lezzet! Herba Kitchen’ı kutluyorum… Ekmekleri tadını, kokusunu aradığım, gerçek ekşi mayalı ekmek ile beni buluşturdu. 3-4 çeşidini denedim, benim için soframdaki mutluluk kaynağı oldular. Deneyenler farkını anlar.
Sefa Atınç - İstanbul
Burcu Çankaya - İstanbul
Burcu Çankaya - İstanbul Ben ve eşim Ispartalı’yız doğma büyüme… Memlekette köy ekmeği yerdik, içi dolu olurdu… Her gittiğimizde de getiririz İstanbul’a yanımızda. Çünkü buralarda memleket kokusuna benzeyen bir ekmek bulamamıştık! Ta ki Herba Kitchen ekmeklerini deneyene kadar… Ekmekleri çok doyurucu, çok lezzetli, market ekmeklerine asla benzemiyor… Herkese öneriyorum ekmek ve kabak çekirdeğini mutlaka denemeliler!
Gizem Arpacıoğlu - İstanbul Tam anlamıyla ekmeğinize bayıldık… Enfes. Çoğu esmer ekmekteki o buruk tat ayarında. Eşim ve çocuklar da çok beğendi. Ellerinize, emeğinize sağlık. Çok tok bir ekmek.
Gizem Arpacıoğlu - İstanbul
Ömer Faruk Yenilmez
Ömer Faruk Yenilmez Bu sabah kahvaltıda denedim ve çok güzel bir tadı var. Ayrıca doyurucu ve hafif. İnsanın midesini rahatsız etmiyor. İbs hastası olduğum için her ekmeği rahatça yiyemem ama sizin ekmek hiçbir problem yaratmadı!
Nurdan Uzun – İstanbul Ürünlerinizi afiyetle yedik… Ekmeği daha bitiremedik. Birazını buzluğa attım. Hiç değişiklik olmadan yemeğe devam ediyoruz. Çekirdekleriniz de gayet güzel!
Nurdan Uzun – İstanbul
Kutlu Köngül – İstanbul
Kutlu Köngül – İstanbul Nefis ekmekler, çok beğendik… Kızım ve kardeşim üçümüz yedik. Mükemmel, nefis, taze… Ellerinize sağlık, ilginiz beni çok mutlu etti, çok sevindim; memnun kaldım, müşteri memnuniyeti çok güzel...
Dilara Akbayrak – İstanbul Herba Kitchen’ın Sarı Buğday Ekmeği'ni keşfettiğimden beri bu lezzeti bırakamaz oldum. En güzel yanı ise sağlıklı beslenme düzenimde kolayca yer alabilmiş olması. Her kahvaltıma vazgeçilmez bir parça eklediğiniz için teşekkür ederim. Beyaz peyniriniz de bir diğer vazgeçilmezim. Ellerinize sağlık!
Dilara Akbayrak – İstanbul
Saime Gürleyen Akgün – İstanbul
Saime Gürleyen Akgün – İstanbul Torunum için yumurta ve tavuk ararken tanıştım Herba Kitchen ile... Şimdi ailecek hem Çiftlik ürünlerine hem de ekmek ve çekirdeklerine bayılıyoruz. Sarıkılçık Pirinçunu ile yaptığım muhallebiyi de torunum kaşık kaşık yiyor. Çok teşekkürler Herba Kitchen.
Demet Ak – İstanbul Evde ekmek yapmayı denemeye başladığımızda ekmeklerini severek ve beğenerek yediğimiz Herba Kitchen'a nasıl yapabileceğimi danıştım. Tarifimi aldım ve ilk denememi Siyez unu ile yaptım. Ardından Kavılca ununu denedim. Sanırım başardım da evdekiler çok beğendiler. Bu arada eklemeliyim, artık pilavlarımızı Sarıkılçık Pirinci ile yapıyoruz. Lezzeti bir yana, sağlığımız için doğru tercih yaptığımız için mutluyum.
Demet Ak – İstanbul
Şebnem Bilgin – Ankara
Şebnem Bilgin – Ankara Ferda Hanım merhabalar... Kargom geldi, merak içinde ekmeklerinizin, çekirdeklerinizin ve galetalarınızın tatlarına baktım. Hepsi çok lezzetli, özellikle galetalara bayıldım. Elinize, emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.
Berna Bezci – İstanbul Ferda çocukluk arkadaşım... Hiç ayrılmadık o yıllardan bugüne. Lezzetli ekmekleri, çekirdekleri, peyniri bizim evin de vazgeçilmezi. Torunum olduğundan beri Ata Buğdayı unları, pirinçleri, pirinç unları evimizden hiç eksilmiyor. Tarhana Çorbası en sık ısmarladığım ürünü...Sağ olasın arkadaşım!
Berna Bezci – İstanbul
Erkan Dinçer – İstanbul
Erkan Dinçer – İstanbul İşte nihayet buldum onu. Damağıma hafifçe yapışan, şarküterilerde meyhane peyniri adıyla arayıp bulamadığım peynir bu. Teşekkür ederim. Kargo ile geldikten kısa bir süre sonra ailece bir kalıp peyniri yedik bitirdik bile... Tebrik ederim. Elinize sağlık."
Burçak Erkut – İzmir Ekmeğinizi ailemle birlikte deneyimledik. Ben genelde ekmek konusunda oldukça seçici biriyim, bildiğiniz bakkal ekmeğinden başka ekmek tüketmem. Ancak ekmeğinizi beğendim, benimle birlikte bütün ailem de beğendi. Çiğdemi (İzmirliler malum çiğdem der) deneyimleyemedim çünkü yeğenim kaşla göz arası hepsini çitletmiş. Bize bu güzel lezzetleri deneyimleme fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim, ellerinize emeklerinize sağlık
Burçak Erkut – İzmir
Perihan Kobakçam Şahin – İstanbul
Perihan Kobakçam Şahin – İstanbul Yılbaşı hediye çekilişinizde kazandığım ekmeği katıksız yedik desek yalan olmaz... Mis gibi gerçek ekşi mayalı ekmek nasıl güzel gitti. Elinize emeğinize sağlık, acılı ay çekirdeği de geldiğinin ertesi gününü göremedi, o gece yendi bitti. Herba Kitchen hakikaten vaat ettiği lezzeti ve güveni sağlıyor.
İdil Küçükkaya – İstanbul Malum pandemi sürecinde evlere kapandık ve boş zamanlarımızda bol bol film izledik. Televizyon karşısında bir şeyler izlerken eşim ve ben atıştırmadan duramayız. Bu yüzden ay çekirdeği ve kabak çekirdeklerinizin neredeyse hepsini denedik. Benim favorim Tatlı Elmalı-Tarçınlı Ay Çekirdeği. Teşekkürler Herba Kitchen.
İdil Küçükkaya – İstanbul
Mehtap Karaç- İstanbul
Mehtap Karaç- İstanbul Kız kardeşimin tavsiyesi üzerine ekmeklerinizi denedim. Gerçekten çok lezzetliler. Dilimlenmiş şekilde satın alabiliyor olmamız benim gibi yalnız yaşayanlar için çok ideal. Buzdolabında saklıyorum ve uzun süre tazeliğini koruyor. Herba Kitchen’a bu özverili yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
Hüma Çetinel – İstanbul Herba Kitchen ürünlerinin doğallığına ve lezzetine evde o kadar çok güveniyoruz ki dolabımızda üç çeşit Herba ekmeği var. Her siparişimiz aynı özen ve titizlikle elimize ulaştı. Özellikle sizin çekirdeklerinizden sonra başka çekirdeğe elimiz gitmez oldu. Teşekkürler.
Hüma Çetinel – İstanbul
Ali Sercan Balcıoğlu – İstanbul
Ali Sercan Balcıoğlu – İstanbul Yılın 8 ayını gemide geçirdiğim için oradayken beslenmeme çok dikkat ediyorum. Özellikle çay saatlerinde, vardiyada atıştırmak için mutlaka valizime bir şeyler koyarım. Herba Kitchen ile annem vasıtası ile tanışmıştım. Sizin ekmeklerinizden başka ekmek yemez. Bana da Herba Kitchen’da yanımda götürebileceğim sağlıklı atıştırmalıklar olduğunu söyleyince hemen siparişlerimi verdim. Okyanusun ortasında vardiyada çeşnili ay çekirdeklerinizi yemek çok keyifli. İnsana kendini evinde gibi hissettiriyorsunuz. Teşekkürler.
Emre Tanbay – İstanbul Eşime destek olmak amacıyla ben de sık sık mutfağa giriyorum. Bir spor hocası olarak beslenmeme de çok dikkat ediyorum. Aynı şekilde öğrencilerime de bu konuda tavsiyeler veriyorum. Mutfakta beyaz ekmek yerine Herba Kitchen ekşi mayalı ekmeklerini, beyaz un yerine siyez unu tercih ediyorum. Gün içerisinde ekibimle içtiğimiz çay eşliğinde Herba Kitchen gevrekleri de çok iyi gidiyor.
Emre Tanbay – İstanbul
Seçil Küçükkaya - İstanbul
Seçil Küçükkaya - İstanbul Sağlıklı beslenmeye çok önem veriyorum. Özellikle güne kahvaltı yapmadan başlamam. Sizi keşfettiğimden beri Herba Kitchen ekmeklerinizin olduğu sofralar daha bir lezzetli oldu. Ekmeklerinizi dilimlenmiş sipariş verdiğim için gün arası atıştırmalığı olarak ekmek arası sandviçler de yapıyorum. İş yerimde herkese sizi öneriyorum. Teşekkürler Herba Kitchen'